• Prázdninová súťaž

• Informácie k prázdninovej súťaži

Súťaž bude trvať počas celých jarných prázdnin a zapojiť sa môže každý. Témou súťaže je tajomná záhrada a vašou úlohou je kreatívne ju znázorniť. Kreativite sa medze nekladú, záhrada môže byť kreslená, maľovaná, stavaná...
            Do súťaže sa zapájajte prostredníctvom e-mailu na richter.denisa@gmail.com, posielajte nám fotky vašich záhrad do 5. 3. 2021 (24:00).

Následne Vaše práce uverejníme a vyhodnotíme.

• Potvrdenie o návšteve školy

Edupage má nový modul, ktorý umožňuje rodičom kedykoľvek si vytlačiť potvrdenie žiaka o návšteve školy. Hoci toto potvrdenie nemá pečiatku školy, obsahuje QR kód, ktorým sa dá pravdivosť potvrdenia kedykoľvek overiť. Potvrdenie s QR kódom je preto praktickejšie a zároveň bezpečnejšie ako tradičné papierové potvrdenie s pečiatkou, lebo sa nedá nijako sfalšovať.

A ako máte postupovať? Tu je jednoduchý návod:

Ako_vytlacit_potvrdenie_o_navsteve_skoly_pre_svoje_dieta-1.pdf

Overte si prosím, či inštitúcia, pre ktoré potvrdenie tlačíte, vyžaduje aj pečiatku školy. Niektoré inštitúcie majú vlastné tlačivo. V tom prípade budete potrebovať navštíviť školu :-)

• Nový oznam - 5.2.2021 o 21.00hod.

• Na základe vyhlásenia vlády SR zo dňa 5.2.2021 sa základné školy a materské školy  v „čiernych okresoch“ od 8.2.2021 NEOTVÁRAJÚ!!!. Preto pokračujeme v dištančnej forme vzdelávania.

O ďalšom postupe Vás budeme priebežne informovať, prosím buďte trpezliví a sledujte školskú stránku. Všetko závisí od epidemiologickej situácie v našom okrese.

Ďakujeme za pochopenie!

ZŠ s MŠ Beladice

• POZOR ZMENA !!!!!!!!!! OZNAM NEPLATNÝ!!!!!!!!!!!

• Vážení rodičia, milí žiaci a kamaráti z materských škôl,

za základe informácii z MŠVVaŠ SR veľmi radi pre Vás zabezpečíme od 8.2.2021 prezenčné vzdelávanie na našej škole v ročníkoch 1.-4., otvoríme pre vás obe prevádzky materských škôl.  Súbežne bude v prevádzke aj školský klub detí a prevádzka zariadenia školského stravovania v nezmenenom režime.

Návrat žiakov je ale podmienený povinným pretestovaním 1 zákonného zástupcu, ktorý žije s dieťaťom v spoločnej domácnosti. Testovanie rodičov bude zabezpečené obcou, tak ako sme zvyknutí. Odberné miesto bude na obecnom úrade  a rozpis testovania je zverejnený na stránke obce. https://www.obecbeladice.sk/  Podľa vyhlásenia ÚVZ platnosť testov je 7 dní.

Pri nástupe žiakov do školy, detí do materských škôl v pondelok 8.2.2021 bude potrebné doniesť Čestné vyhlásenie rodiča (link nižšie, pokiaľ nemáte možnosť si ho vytlačiť, bude pripravené pred vstupom do všetkých troch budov – ZŠ a oboch MŠ    8.2. od 7.00. hod.).

Povinnosti nosenia rúšok budú upravené v novej vyhláške Úradu verejného zdravia, pokyny k noseniu rúšok Vám pošleme neskôr v aktuálnom znení.

Milí žiaci  nezabudnite si v pondelok okrem učebníc priniesť aj prezuvky, dobrú desiatu a vy kamaráti z materských škôl – pyžamá.

Tešíme sa na stretnutie s vami!

Mgr. Michal Homola
            riaditeľ ZŠ s MŠ

Milí rodičia, zároveň Vám prosíme, pokiaľ vstupujete do priestorov MŠ podľa vyhlášky RÚVZ sa musíte preukázať negatívnym testom. Prosím robte tak bez vyzvania našich kolegýň.