• Plenárne rodičovské združenie

• PLENÁRNE RODIČOVKÉ ZDRUŽENIE a PREBERANIE AG SAMOTESTOV

Vážení rodičia, srdečne Vás pozývame na plenárne rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční 27. septembra 2021 o 15.30 hod. v areáli ZŠ s MŠ Beladice.

Prosíme o dodržiavanie protiepidemiologických opatrení. (rúško)

Keďže záujem rodičov o samotesty prekročil predpokladaný záujem,  MŠVVaŠ SR poskytlo len 5 ks samotestov na žiaka, ktorého rodičia potvrdili záujem testovať svoje dieťa

Pri odovzdávaní samotestov je potrebné, aby rodič podpísal preberací protokol, že samotesty budú využité za účelom diagnostiky ochorenia COVID-19 u žiaka.

Dôležité upozornenia:

Preberajúci zákonný zástupca  preberá antigénové testy na domáce samotestovanie.

Testovanie sa realizuje v súlade so ŠKOLSKÝM SEMAFOROM dvakrát týždenne, t.j. vždy v pondelok a vo štvrtok ráno pred nástupom do školy a kedykoľvek, keď žiak prejavuje jeden z príznakov ochorenia COVID-19.

Vykonanie samotestu bude zákonný zástupca škole potvrdzovať  prostredníctvom EDUPAGE alebo  spätnej návratky.

Zákonný zástupca škole potvrdzuje vykonanie poskytnutého testu (každý pondelok  riaditeľ posiela na MŠVVaŠ počty vykonaných testov).

Výsledok testu škole oznamuje len v prípade, že bol žiak pozitívny a zostáva doma.

Zákonný zástupca žiaka  svojím podpisom preberacieho protokolu berie na vedomie:

• Antigénové testy sú zákonnému zástupcovi  odovzdávané výlučne za účelom diagnostiky ochorenia COVID19 žiaka, ktorému sú určené.
            • V prípade, ak zákonný zástupca  antigénové testy nepoužije, pričom zároveň nedošlo k ich znefunkčneniu, je povinný ich škole vrátiť.
            • V prípade, ak zákonný zástupca  antigénové testy použije na iný ako dohodnutý účel, je povinný vydať bezdôvodné obohatenie formou finančného plnenia, ktorého výška sa vypočíta ako súčin počtu odovzdaných antigénových testov a trhovej ceny jedného antigénového testu.
          • Do školy na bicykli

• A je to tu!

Opäť sa zapájame do kampane "DO ŠKOLY NA BICYKLI 2021". Počas nasledujúcich dvoch týždňov ukážeme, že cesta do školy na bicykli alebo kolobežke môže byť zábavný a moderný spôsob dopravy. Buďme najaktívnejšou školou a vyhrajme super ceny! Ale hlavne urobme veľa pre svoje zdravie a zdravie našej planéty.